Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/12/2017.

Kierownik Robót (budownictwo ogólne)

zachodniopomorskie, zachodniopomorskie

Budimex S.A.

Opis stanowiska pracy

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • bezpośrednie nadzorowanie jakości realizowanych robót,
  • koordynowanie i rozdział robót na powierzonym terenie,
  • planowanie potrzeb w zakresie sił i środków produkcji,
  • analiza przyjętych rozwiązań pod kątem ich zasadności, inicjowanie wdrożeń rozwiązań zamiennych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego o profilu budownictwo ogólne,
  • posiadania uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • minimum trzyletniego doświadczenia zawodowego na stanowisku kierownika robót przy realizacji dużych inwestycji w zakresie budownictwa kubaturowego,
  • biegłej obsługi komputera (MS Project, AutoCAD).

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie z tradycjami,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i podniesienia kwalifikacji w różnych obszarach oraz rozwój w strukturze naszej organizacji,
  • opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych oraz bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, karnet na zajęcia rekreacyjno-sportowe),
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

Budimex istnieje od ponad 40 lat, a jego realizacje można spotkać w kilkudziesięciu... krajach na trzech kontynentach. Spółka jest zaliczana do grona największych firm budowlanych w Polsce.

Obecnie jako przedsiębiorstwo infrastrukturalno – usługowe Budimex koncentruje się na rynku polskim. Jako generalny wykonawca działamy w sektorach infrastruktury: drogowej, kolejowej, lotniskowej; budownictwa kubaturowego, energetycznego, przemysłowego i ekologicznego. Stopniowo zwiększamy swoje zaangażowanie w sektorze facility management (obsługa nieruchomości i obiektów infrastruktury) oraz gospodarki odpadami.

Od 1995 roku spółka notowana jest na warszawskiej GPW. Jej inwestorem strategicznym jest hiszpańska firma o globalnym zasięgu - Ferrovial. Do Grupy Budimex należą: Budimex Nieruchomości, Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury, Budimex Danwood oraz Mostostal Kraków.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Budownictwo , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria , Praca Kadra zarządzająca , Praca Inne