Kierownik robót budowlanych

PW MIZAN Sławomir Ossowski

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

  • Samodzielne prowadzenie robót budowlanych (place zabaw, tereny rekreacji, chodniki)
  • Rozdzielanie zadań i nadzór nad pracownikami i podwykonawcami
  • Nadzór nad terminowością realizowanych prac zgodnie z harmonogramem i budżetem
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania
  • System premiowy
  • Prace realizowane na terenie Trójmiasta

Wymagania

  • Znajomość programu kosztorysowego
  • Czyynne prawo jazdy kat. "B"
  • Doświadczenie zawodowe min. rok

Prezentacja firmy

prowadzimy usługi remontowo - budowlane, usługi pogotowia lokatorskiego,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna