Kierownik robót budowlanych z j. angielskim - praca w Ostrołęce

Tecnicas Reunidas S.A. Oddział w Polsce

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

  • kierowanie robotami budowlanymi na budowie
  • dbanie o przestrzeganie zasad BHP na budowie
  • bezpośredni nadzór nad podwykonawcami
  • kontrola terminowości i jakości wykonywanych robót
  • weryfikacja jakościowa i ilościowa wykonywanej pracy podwykonawców
  • weryfikacja dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań
  • kontrola wykonywanych prac pod kątem ich zgodności z dokumentacją wykonawczą
  • sprawdzanie i sporządzanie obmiarów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe - kierunek budownictwo
  • min. 4 lata doświadczenia na stanowisku
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno – budowlanej
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz AutoCAD
  • bardzo dobra koordynacja pracy podwykonawców na budowie
  • umiejętność komunikacji oraz pracy w międzynarodowym zespole
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Técnicas Reunidas is an international general contractor engaging... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie