Kierownik Robót Budowlanych - rekrutacja online

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klientam firmy realizującej kompleksowo obiekty ochrony środowiska i specjalizującej się w zakresie technologii uzdatniania wody czy oczyszczania ścieków, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Robót BudowlanychMiejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Praca na budowie przy realizacji infrastruktury i obiektów związanych z zakresem działalności firmy;
  • Pełnienie samodzielnej funkcji technicznej Kierownika Robót w branży konstrukcyjnej zgodnie z przepisami prawa budowlanego oraz wymogami obowiązującymi dla danej Inwestycji;
  • Nadzór, organizacja, koordynacja firm podwykonawczych na terenie budowy zgodnie z zasadami panującymi w firmie i ustalonym systemem jakości;
  • Nadzór i kontrola zgodności wykonywanych robót z dokumentacją techniczną, przepisami odrębnymi, wymaganiami Inwestora, normami oraz budżetem i harmonogramem realizacji budowy;
  • Sporządzanie i przechowywanie dokumentów budowy, a także udział w opracowaniu i przygotowaniu do przekazania dokumentacji odbiorowej zgodnej z wymaganiami Inwestora dla zakresu realizowanych prac na terenie budowy;
  • Bieżąca współpraca z przedstawicielami Inwestora/Zamawiającego, nadzorem projektowym, przedstawicielami podwykonawców;
  • Analiza projektów, optymalizacje rozwiązań projektowych;
  • Sporządzanie kosztorysów, wycen ofertowych;
  • Przygotowywanie harmonogramów i preliminarzy dla poszczególnych etapów robót;
  • Weryfikacja jakościowa i ilościowa wykonywanej pracy podwykonawców;

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne budowlane;
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej w nieograniczonym zakresie;
  • komunikatywność, inicjatywa, dobra organizacja pracy, samodzielność;
  • dobra znajomość pakietu MS Office, znajomość programów kosztorysowych oraz programów typu CAD;

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego, ciągłego podnoszenia kwalifikacji i awansu;
  • pracę w zgranym i sympatycznym zespole; stawiającym na rzetelność, kreatywność i profesjonalizm
  • atrakcyjny system premiowy;
  • stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę, opieka medyczna, program benefitów;
  • konkurencyjne wynagrodzenie;
  • niezbędne narzędzia do pracy: telefon, komputer, samochód służbowy;
  • ciągłość pracy po zakończonym kontrakcie;
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.