Kierownik Robót Budowlanych_Gdynia

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Gdynia, pomorskie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gdynia

Rodzaj pracy: Obojętne

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i krajów UE w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta- firmy z branży produkcji maszyn i elementów dla przemysłu spożywczego w Świdniku- pilnie poszukujemy osoby chętnej przy budowie centrum handlowego w Gdyni na stanowisku:

Kierownik Robót Budowlanych

Nr ref: KierRob/GDY/2013

Obowiązki:

• Koordynacja pracy podległego zespołu na budowie;

• Sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych robót;

• Przygotowywanie oraz prowadzenie dokumentacji budowy;

• Zarządzanie podległym personelem oraz dbanie o dobrą atmosferę pracy.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne: budownictwo;

• Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej;

• Min. 5 lat doświadczenia zawodowego w tym 2 lata na samodzielnym stanowisku kierownika robót przy realizacji dużych obiektów użytkowych ( beton, szalunki, zbrojenia, lanie betonu);

• Umiejętności pracy pod wpływem stresu, samodzielności i odpowiedzialności za podejmowane decyzje;

• Umiejętności bardzo dobrej organizacji pracy dużych budów.

Klient oferuje:

• Pracę przez okres ok. 3-3,5 miesiąca;

• Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, w dynamicznym zespole

• Wynagrodzenie godzinowe 25zł brutto

• Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

Oferta pracy tymczasowej/stałej, licencja nr 1954

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.