Opis stanowiska pracy

W związku z otwarciem ekskluzywnego hotelu w Świnoujściu - prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Wymagania

Jako Kierownik Restauracji będziesz odpowiedzialny/a za:

  • nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania restauracji zgodnie ze standardami
  • kontrola i analiza kosztów
  • odpowiedzialność za realizację budżetu
  • organizacja pracy zespołu

Oczekiwania wobec Kandydatów / Kandydatek:

  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym w branży gastronomicznej (HoReCa)
  • znajomość zagadnień kosztowych – w tym rozliczania i raportowania
  • zainteresowanie najnowszymi trendami w branży gastonomicznej
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego mile widziana

Nasz Klient oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń dodatkowych
  • umowę o pracę – pierwsza na 3 miesięczny okres próbny
  • kantynę pracowniczą i posiłki w niższych cenach (np.: śniadanie to koszt 3 PLN)
  • premie do 25 % od wynagrodzenia
  • możliwość zakwaterowania
  • interesującą pracę pełną ciekawych zadań
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet zniżek na pobyty w hotelach w ramach grupy
  • stabilność zatrudnienia
  • szkolenia
  • pracę w prestiżowym hotelu znanym na całym świecie
  • premię posezonową

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
5.350,00 zł - 6.363,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
do 25% premii miesięcznie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca , Praca Praca w hotelu / Turystyka