Lidl Polska Sp. z o.o.
Lidl Polska Sp. z o.o. Lidl Polska Sp. z o.o. Lidl Polska Sp. z o.o. Lidl Polska Sp. z o.o. Lidl Polska Sp. z o.o.
Obecnie Lidl należy do najszybciej rozwijających się firm handlowych w Europie.
Posiadamy ponad 700 sklepów w Polsce i ponad 11.200 w 32 krajach.

W związku z dalszym rozwojem sieci w Polsce poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Kierownik Rejonu Sprzedaży

Miejsce pracy: woj. warmińsko-mazurskie

Twoje zadania:

  • Zarządzanie pracą kilku sklepów w swoim rejonie
  • Wspieranie managerów sklepu w ich codziennych obowiązkach
  • Zarządzanie personelem; rekrutacja, szkolenie, ocena i motywowanie pracowników
  • Odpowiedzialność za wyniki sklepów oraz za realizowanie przez nie ustalonych celów
  • Praca ze wskaźnikami, planowanie i analiza procesów zachodzących w sklepie

Twoje kompetencje:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. dwuletnie doświadczenie w pracy w podobnym obszarze oraz min. roczne doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Elastyczność, przedsiębiorczość, umiejętność planowania i myślenia strategicznego
  • Gotowość do odbycia kilkumiesięcznego szkolenia poza miejscem zamieszkania
  • Wysoka motywacja do pracy w trybie zadaniowym
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Ukończone studia: ekonomia, marketing i zarządzanie, finanse, coaching, zarządzanie zasobami ludzkimi
  • Ukończone kursy z zakresu kompetencji managerskich (komunikacja, zarządzanie czasem)
  • Doświadczenie w branży FMCG lub/i HoReCa
  • Wiedza z zakresu prawa pracy oraz HACCP

Oferujemy:

  • Dajemy Ci gwarancję stabilnego zatrudnienia - umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia
  • Zapewniamy samochód służbowy i nowoczesne narzędzia pracy (m.in. iPad)
  • Oferujemy bezpłatną, prywatną opiekę medyczną, bogaty pakiet socjalny, kartę MultiSport oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Dajemy Ci duże możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział w interesujących szkoleniach, a także szerokie perspektywy awansu
  • Gwarantujemy ciekawą pracę w dynamicznym zespole, dużą samodzielność w działaniu i możliwość szybkiego podejmowania decyzji
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.