Kierownik Rejonowej Dyspozytury - rekrutacja online

HRK S.A.

Sopot, pomorskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się spółki z branży energetycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Rejonowej DyspozyturyMiejsce pracy: Sopot

Zadania:

  • Zarządzanie pracą Rejonowej Dyspozytury oraz zapewnienie warunków do wykonywania zadań z zakresu nadzoru nad poprawnością działania urządzeń i sieci
  • Bieżący nadzór nad terminową i prawidłową realizacją zadań prowadzonych przez podległych pracowników oraz uczestniczenie w realizacji zadań zleconych do realizacji przez Dyrektora Departamentu
  • Zapewnienie efektywnej pracy dyspozytury i bieżące rozwiązywanie problemów.
  • Nadzór nad stosowaniem i przestrzeganiem obowiązujących przepisów i instrukcji
  • Bieżąca analiza raportów dotyczących zaistniałych zdarzeń sieciowych i wyjaśnianie ewentualnych niezgodności
  • Nadzór nad stanem technicznym urządzeń zainstalowanych w Rejonowej Dyspozyturze Energetyki
  • Planowanie i rozliczanie pracy podległego zespołu
  • Bezpośredni nadzór nad wykorzystaniem przez pracowników czasu pracy i dyscypliną pracy, sporządzanie grafików dyżurów i rozliczanie czasu pracy.
  • Motywowanie i rozwijanie podległego zespołu
  • Tworzenie planów remontów i modernizacji sieci, bieżąca współpraca z Centralą i klientami Spółki
  • Współdziałanie z jednostkami organizacyjnymi Grupy Kapitałowej w zakresie nadzoru nad jakością świadczonych usług, bezpieczeństwem i pewnością pracy urządzeń oraz przeciwdziałanie wystąpienia zdarzeń awaryjnych lub likwidacji ich skutków

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierującego służbą dyspozytorską lub ruchową albo pracownikami służb utrzymania lub nadzoru eksploatacji w energetyce
  • Kilkuletnie doświadczenie  w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość prawa energetycznego i rozporządzeń wykonawczych
  • Znajomość zasad funkcjonowania Krajowego Systemu Elektroenergetycznego oraz zasad bezpiecznego wykonywania pracy w energetyce
  • Znajomość systemów informatycznych wspomagających pracę służb dyspozytorskich – w szczególności systemów klasy SCADA
  • Mile widziane uprawnienia dozoru i eksploatacji do 110 kV włącznie
  • Zdolności analitycznych, umiejętności planowania i organizacji pracy
  • Dobrych umiejętności interpersonalnych, zwłaszcza komunikacji
  • Inicjatywy oraz samodzielności w działaniu
  • Kreatywności i efektywnego rozwiązywania problemów
  • Rzetelności i terminowości
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Ciekawą pracę pełną wyzwań w firmie ukierunkowanej na rozwój
  • Dobrą atmosferę pracy w w zespole profesjonalistów i ekspertów w swojej dziedzinie
  • Szeroki pakiet benefitów pracowniczych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.