Opis stanowiska pracy

Zakład Produkcyjny Armatury Przemysłowej "AKWA" Spółka z o.o. z siedzibą w Gnieźnie zatrudni osobę na stanowisku Kierownik regionu - przedstawiciel handlowy.

Miejsce pracy: praca biurowa - siedziba spółki w Gnieźnie, praca w terenie - woj. zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie oraz kujawsko-pomorskie

Obowiązki:

  • prowadzenie działalności marketingowej oraz pozyskiwanie klientów na wybranym terenie Polski
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • udział w targach i imprezach branżowych
  • tworzenie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy.

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie: podstawa + premia
  • szkolenia produktowe
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód, laptop, telefon służbowy)
  • ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty sportowej (Medicover) oraz okularów, paczki mikołajkowe dla dzieci, benefity bożonarodzeniowe
  • przyjazna atmosfera w pracy oraz wsparcie doświadczonego zespołu.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Z.P.A.P. AKWA sp. z o.o. z siedzibą w Gnieźnie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

Kandydatury bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest Z.P.A.P. AKWA sp. z o.o. a szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych są dostępne na stronie internetowej firmy.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • umiejętność planowania swoich zadań oraz czasu pracy
  • gotowość do pracy w terenie
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość pakietu MS Office

Prezentacja firmy

Hasło AKWA nierozerwalnie kojarzy się z armaturą wodociągową wysokiej ja... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
umowa na okres próbny 3 miesiące, następnie umowa na czas określony, docelowo umowa na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne