Kierownik Regionu ds. Inwestycji i Eksploatacji

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.

Firma o ugruntowanej pozycji rynkowej poszukuje kandydata na stanowisko:

Kierownik Regionu ds. Inwestycji i EksploatacjiMiejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad realizacją projektów inwestycyjnych
  • Nadzór nad podmiotami zewnętrznymi w obszarze eksploatacji
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników
  • Kontrola kosztów, zarządzanie budżetem i odpowiedzialność za efektywne funkcjonowanie Regionu
  • Regularne wizytowanie obiektów w podległym regionie
  • Budowanie planów inwestycyjnych oraz eksploatacyjnych, realizacja w ramach przyznanego budżetu
  • Prowadzenie i kontrolowanie dokumentacji technicznej obiektów zgodnie z wytycznymi

Wymagania:

  • Min 3 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym
  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne lub ekonomiczne)
  • Zdolność analitycznego myślenia, planowania, odpowiedniego delegowania obowiązków i motywowania zespołu
  • Doświadczenie w optymalizacji kosztów eksploatacyjnych
  • Umiejętność sprawnego komunikowania się z osobami z różnych szczebli zarządzania w otoczeniu zewnętrznym – profil lidera
  • Podstawowa znajomość Prawa Budowlanego i zasad projektowania
  • Gotowość do podróży służbowych, prawo jazdy kat. B (własny samochód)
  • Wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne oraz przywódcze, w tym umiejętność delegowania zadań i ich egzekucji oraz budowania zaangażowania w podległym zespole
  • Poparte sukcesami doświadczenie w prowadzeniu negocjacji
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i radzenia sobie ze stresem
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego na samodzielnym stanowisku
  • Wysokie standardy współpracy oparte na partnerstwie
  • Zadania o wysokim stopniu odpowiedzialności
  • Bezpłatną, prywatną opiekę medyczną wraz z dostępem do lekarzy specjalistów
  • Wygodną formę współpracy (B2B)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.