KIEROWNIK REFERATU

Urząd Gminy Dąbie

Dąbie, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0040

Obowiązki:

1. Organizacja i odpowiedzialność za pracę podległej komórki organizacyjnej, zapewniając w szczególności:
- prawidłowe i sprawne wykonywanie zadań referatu oraz optymalną organizację pracy referatu,
- poprawność merytoryczną i formalną zadań realizowanych w referacie w tym pod kątem zgodności z przepisami prawa materialnego i postępowania administracyjnego, zapisami instrukcji kancelaryjnej,
- podejmowanie inicjatyw w zakresie stanowienia aktów prawnych: uchwał, stanowisk Rady Gminy i Komisji oraz Zarządzeń Wójta w sprawach należących do zadań referatu,
- terminowość i rzetelność załatwiania spraw,
- należyte przygotowanie dokumentów,
- przestrzeganie przez podległych pracowników porządku i dyscypliny pracy,
- przestrzeganie przepisów o ochronie informacji niejawnych oraz o ochronie danych osobowych,
2. Koordynowanie przygotowywaniem informacji do publikacji na stronie internetowej gminy,
3. Zapewnienie terminowego i rzetelnego opracowywaniasprawozdań z zakresu działania referatu,
4. Przygotowywanie szczegółowych zakresów czynności, odpowiedzialności i uprawnień dla podległych pracowników i odpowiadanie za ich bieżącą aktualizację,
5. Zapewnienie dostaw wody pitnej dla ludności
6. Organizowanie procesu inwestycyjnego dla inwestycji i remontów prowadzonych przez Gminę w zakresie budowy, przebudowy i remontów dróg, mostów, oświetlenia dróg i ulic, sieci wodociągowej, energii elektrycznej, kanalizacji sanitarnej i deszczowej, oczyszczania ścieków, budowy i remontów obiektów oświatowych, oraz innych obiektów użyteczności publicznej będących własnością Gminy
7. Wykonywanie innych zadań przewidzianych przepisami prawa oraz zadań wynikających z poleceń lub upoważnień Wójta.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, 4 lata doświadczenia zawodowego.

Miejsce pracy: SZEROKA 4, 66-600 Dąbie, powiat: krośnieński, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV; list motywacyjny kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie; kopie dyplomów potwierdzające uzyskane wykształcenie; kopie świadectw pracy potwierdzające staż pracy; oświadczenie o treści: Oświadczam, że nie byłem/amskazany/a prawomocnym wyrokiem sądu za umyśle przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe; oświadczenie o treści: Oświadczam, że posiadam pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzystam z pełni praw publicznych; klauzulę informacyjną oraz oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby związane z ogłoszonym naborem; kserokopia pierwszej strony dowodu osobistego potwierdzająca obywatelstwo polskie;

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja / Sekretariat

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy