Tauron Obsługa Klienta Sp. z o.o.
TAURON to druga co do wielkości Grupa energetyczna w Polsce, zajmująca się wydobyciem węgla oraz produkcją, dystrybucją, sprzedażą energii elektrycznej, ciepła i gazu.

Działamy na obszarze równym niemal 1/5 powierzchni kraju na terenie 5 województw. Codziennie ponad 25 tys. pracowników odpowiada na potrzeby kilku milionów naszych klientów. Naszą misją jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Kluczem do naszego sukcesu są pasja i zaangażowanie pracowników.

To, co dla nas ważne, określają wartości PRO, czyli partnerstwo, rozwój i odwaga. Poszukujemy ludzi chętnie rozwijających swoje kompetencje, otwartych na nowe wyzwania, innowacyjnych oraz potrafiących budować partnerskie relacje z klientami i współpracownikami.
TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierownik Punktu Obsługi Klienta

Wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem/ zespołem
  • sprzedażowym.
  • Wysokie zaangażowanie w nowe wyzwania i umiejętność szukania efektywnych rozwiązań.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy zespołu.
  • Umiejętność budowania trwałych relacji z Klientami.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Wykształcenie wyższe.

Mile widziane

  • Znajomość systemów bilingowych.
  • Doświadczenie w pracy lub / i wiedza z zakresu branży energetycznej.

Zakres obowiązków

  • Jakie zadania na Ciebie czekają?

Nadzór oraz koordynacja pracy w podległym Punkcie Obsługi Klienta. W tym:

  • wsparcie pracowników w utrzymaniu wysokich standardów obsługi klienta,
  • wsparcie i motywowanie pracowników do osiągania wyznaczonych celów sprzedażowych.

Oferujemy

  • Co oferujemy?

Rozwój kompetencji komunikacyjnych, sprzedażowych i obsługowych (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne).

Pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się Spółce.

Możliwość współpracy z doświadczonym zespołem.

Atrakcyjny system premii motywacyjnej.

Umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony.

Pakiet benefitów (Pracowniczy Program Emerytalny, prywatna opieka medyczna, Karta MultiSport, Zakładowy

Fundusz Świadczeń Socjalnych, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenia grupowe).