Opis stanowiska pracy

Zadania:

- koordynacja i zarządzanie projektami EFS (RPO lub POWER);
- współpraca z podwykonawcami, wykładowcami, trenerami;
- kontakty z Instytucją Pośredniczącą;
- bieżący monitoring wskaźników, harmonogramu i budżetu;
- sporządzanie wniosków o płatność.

Proponujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie;
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych, w
tym stałego poszerzania wiedzy z zakresu realizacji projektów EFS;
- pracę w miłej atmosferze, w zgranym i energicznym zespole.

Wymagania

Wymagania:

- doświadczenie na stanowisku odpowiedzialnym za koordynację projektów unijnych;
- praktyczna znajomość bieżących przepisów i wytycznych w zakresie realizacji -
projektów unijnych i kwalifikowalności wydatków;
- umiejętność pracy w systemie SL2014 i generatorach wniosków;
- dobra organizacja pracy, zaangażowanie, samodzielność.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojej aplikacji i zamieszczenie w dokumentach rekrutacyjnych poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Prezentacja firmy

Fundacja ADAGIO jest organizacją pozarządową zajmującą się m.in. realiza... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
3 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne