Kierownik Projektu

Starachowice, świętokrzyskie

MAN BUS Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania osoby zatrudnionej na stanowisku:

  • przygotowanie planu projektu i monitorowanie postępów prac zgodnie z przyjętym harmonogramem
  • opracowanie i nadzór nad budżetem poszczególnych etapów projektu
  • zapewnienie zasobów i narzędzi niezbędnych do realizacji projektu
  • zarządzanie pracą i weryfikacja wyników członków zespołu projektowego
  • współpraca z partnerami zewnętrznymi zaangażowanymi w realizację projektu
  • identyfikowanie problemów wynikłych podczas realizacji projektu i proponowanie usprawnień
  • analiza efektywności projektu w trakcie prac i po jego zakończeniu
  • optymalizacja czasu, kosztów i zasobów koniecznych do realizacji projektu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne w dziedzinie inżynierii pojazdów, mechaniki i budowy maszyn lub innych pokrewnych kierunkach
  • wieloletnie doświadczenia zawodowe w dziedzinie technologii pojazdów użytkowych jako inżynier procesu
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie
  • doświadczenie w zarządzaniu złożonymi procesami
  • praktyczna znajomość zagadnień zarządzania projektami i portfelem projektów w organizacji (PRINCE2; PMI; Agile; MSP)
  • umiejętność i doświadczenie w zarządzaniu zespołem projektowym
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • przedsiębiorczość, samodzielność, skuteczność, zaangażowanie, energia
  • bardzo dobra znajomość MS Office

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej i stabilnej firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania
  • rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji
  • prywatną opiekę zdrowotną
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • pracę w dynamicznym i nastawionym na rozwój zespole

Koncern MAN Truck & Bus to jeden z międzynarodowych liderów w dziedzinie produkcji... pojazdów użytkowych i rozwiązań transportowych. Nasza oferta sięga od pojazdów ciężarowych poprzez autobusy miejskie, dalekobieżne i turystyczne (kompletne autobusy oraz podwozia), aż po usługi serwisowe, wsparcie i finansowanie w związku z eksploatacją pojazdów MAN. Ponadto firma MAN oferuje silniki wysokoprężne i gazowe do zastosowań drogowych i terenowych.

Firma MAN Bus jest obecna na polskim rynku od ponad 15 lat. Zajmujemy się produkcją niskopodłogowych autobusów miejskich z napędem konwencjonalnym, hybrydowym oraz na gaz ziemny, które spełniają oczekiwania Klientów w niemal wszystkich zakątkach świata. W fabrykach na terenie Poznania i Starachowic zatrudniamy blisko 3 000 wykwalifikowanych pracowników.

Niezawodność, innowacyjność, dynamika i otwartość, oto nasze wartości, które od zawsze cechowały ludzi pracujących w firmie MAN. Stanowią one podstawę naszego dotychczasowego sukcesu i jego gwarancję na przyszłość.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Motoryzacja / Automotive , Praca Kadra zarządzająca , Praca Kontrola jakości , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria