Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad przebiegiem i realizacją projektów zewnętrznych,
  • Kontrola nad realizacją wykonywanych zleceń wewnętrznych,
  • Koordynacja wszystkich etapów realizacji projektu.
  • Identyfikacja, analiza i rozwiązywanie problemów technicznych, organizacyjnych i handlowych,
  • Planowanie i kontrola budżetu projektu oraz zatwierdzanie kosztów,
  • Optymalizacja kosztów realizacji projektu,

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami,
  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne,
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość udziału w projektach dla VW, AUDI, PORSCHE – także zagranicznych,
  • dodatkowe szkolenia i dalszy rozwój zawodowy

Zainteresowanych ofertą prosimy o przesyłanie swojego CV npoprzez przycisk "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Promus Katowice zajmuje się kompleksową dostawą i uruchomieniem linii tr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy