Kierownik Projektu

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Realizacja projektów budowlanych w roli Kierownika Projektu.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, Generalnego Wykonawcy specjalizującego się w realizacjach z obszaru budownictwa przemysłowego z ulokowaniem w Poznaniu szukamy pełnego pasji i zaangażowania Kandydata na stanowisko Kierownika Projektu.

Opis stanowiska

Zarządzanie powierzonym projektem zgodnie z postanowieniami umowy kontraktowej, w oparciu o założony budżet oraz harmonogram,

Kontrola wskaźników jakościowych oraz finansowych,

Współudział merytoryczny w procesie planowania projektu,

Nadzór nad terminowością zaplanowanych prac, tworzenie okresowych raportów,

Odpowiedzialność za współpracę z podwykonawcami, negocjacje,

Reprezentowanie Spółki przed Inwestorami i osobami przez niego wskazanymi,

Zarządzanie podległym zespołem pracowników oraz współpraca z innymi działami w firmie.

Profil kandydata

Doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierownika Projektu dla Generalnego Wykonawcy (najchętniej w obszarze budownictwa przemysłowego),

Wykształcenie wyższe budowlane,

Doświadczenie w kierowaniu zespołem,

Umiejętność oceny postępu prac, stanu realizacji w oparciu o założony budżet i harmonogram,

Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego,

Możliwość rozwoju zawodowego w gronie ekspertów, współudział przy tworzeniu ambitnych projektów,

Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multisport, pakiet socjalny, nagrody za udział w konkursach, kurs języków obcych) .

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page