Kierownik Projektu

Poznań, wielkopolskie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Realizacja projektów budowlanych w roli Kierownika Projektu.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, Generalnego Wykonawcy specjalizującego się w realizacjach z obszaru budownictwa przemysłowego z ulokowaniem w Poznaniu szukamy pełnego pasji i zaangażowania Kandydata na stanowisko Kierownika Projektu.

Opis stanowiska

Zarządzanie powierzonym projektem zgodnie z postanowieniami umowy kontraktowej, w oparciu o założony budżet oraz harmonogram,

Kontrola wskaźników jakościowych oraz finansowych,

Współudział merytoryczny w procesie planowania projektu,

Nadzór nad terminowością zaplanowanych prac, tworzenie okresowych raportów,

Odpowiedzialność za współpracę z podwykonawcami, negocjacje,

Reprezentowanie Spółki przed Inwestorami i osobami przez niego wskazanymi,

Zarządzanie podległym zespołem pracowników oraz współpraca z innymi działami w firmie.

Profil kandydata

Doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierownika Projektu dla Generalnego Wykonawcy (najchętniej w obszarze budownictwa przemysłowego),

Wykształcenie wyższe budowlane,

Doświadczenie w kierowaniu zespołem,

Umiejętność oceny postępu prac, stanu realizacji w oparciu o założony budżet i harmonogram,

Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego,

Możliwość rozwoju zawodowego w gronie ekspertów, współudział przy tworzeniu ambitnych projektów,

Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multisport, pakiet socjalny, nagrody za udział w konkursach, kurs języków obcych) .

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie