Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie świadczyć usługi w ramach outsourcingu na rzecz naszego klienta – dużej firmy z branży telekomunikacyjnej.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie projektów w rozproszonym zespole
  • Układanie i kontrolowanie harmonogramu
  • Monitorowania ryzyk w projekcie
  • Zarządzanie zespołem, zapewnienie dostępności i zaangażowania odpowiednich zasobów
  • Kontrola budżetów projektowych
  • Raportowanie projektów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów
  • Znajomość metodyk prowadzanie projektów. Mile widziane certyfikaty PMP/Prince2 lub ukończenie szkoły podyplomowej w zakresie zarządzania projektami
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel, Power Point i MS Project
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Proaktywne podejście do powierzonych projektów
  • Komunikatywność
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Firma informatyczna z tradycjami sięgającymi 1989 roku. Prowadzimy sprze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca BPO / outsourcing, Praca Kadra zarządzająca, Praca Analityka, Praca Top management