KIEROWNIK PROJEKTU

DGA S.A.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

DGA S.A. poszukuje Kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK PROJEKTU – Konsultant w Departamencie Zarządzania Projektami

Opis stanowiska – główne zadania:

1. Przygotowywanie wniosków o dofinansowanie ze środków EFS (regionalne i ogólnokrajowe, ponadnarodowe);

2. Koordynowanie i zarządzanie projektem  EFS, w tym m.in.:

  • Sporządzanie umów, formularzy oraz dokumentacji projektowej,
  • Prowadzenie postępowań zgodnych z zasadą konkurencyjności
  • Promocja projektu, prowadzenie niezbędnych ewidencji, raportów
  • Nadzór nad prawidłową realizacją projektu zgodnie z ustalonym budżetem i harmonogramem,
  • Monitoring i odpowiedzialność za prawidłowe wykonanie pracy podwykonawców,
  • Inicjowanie i weryfikowanie potrzeb wprowadzania zmian do wniosków o dofinansowanie,
  • Bieżąca ocena sytuacji i analiza ryzyka
  • Weryfikowanie prawidłowości sporządzania wniosków o płatność,
  • Współpraca z osobami ds. rozliczeń i księgowości.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w zakresie przygotowania wniosków o dofinansowanie ze środków EFS
  • 2-letnie praktyczne doświadczenie w zarządzaniu projektami EFS
  • Wiedza z zakresu realizacji projektów w Nowej Perspektywie 2014-2020, znajomość dokumentów, wytycznych i aktów prawnych dotyczących korzystania z środków finansowych Unii Europejskiej.
  • Praktyczna umiejętność tworzenia dokumentów, umów cywilno-prawnych, formularzy, zestawień,
  • Obsługa pakietu MS Office,
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu.
  • Umiejętność kierowania pracą zespołu projektowego i szybkiego podejmowania decyzji.
  • Odpowiedzialność, systematyczność, kreatywność.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Wymagane dokumenty:

  • list motywacyjny,
  • Curriculum Vitae, zawierające m.in.:
  • dane personalne Kandydata,
  • miejsce zamieszkania w tym adres do korespondencji,
  • wykształcenie,
  • przebieg pracy zawodowej wraz ze wskazaniem zajmowanego stanowiska, tytułów zrealizowanych projektów i krótkim ich opisem (w tym liczba uczestników projektu, wartość, teren realizacji), a także wskazaniem przygotowanych wniosków aplikacyjnych (m.in. tytuł projektu, nazwa programu operacyjnego, numer działania, zakres terytorialny, czy projekt dostał pozytywną ocenę i dofinansowanie).

Oferujemy:

  • rozwój zawodowy w spółce giełdowej,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • współpracę z profesjonalnym zespołem realizującym projekty UE,
  • wsparcie merytoryczne.

Termin składania dokumentów aplikacyjnych:

Wymagane dokumenty należy składać w terminie do dnia: 18.08.2017r.

Prezentacja firmy

Jesteśmy pierwszą w Polsce publiczną firmą konsultingową która p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Logistyka, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat