Kierownik projektu |przetwórstwo tworzyw sztucznych

Gi Group Poland S.A.

Koronowo, kujawsko-pomorskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Koronowo
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nadzór nad dokumentacją techniczną, model 3D, symulacje wtrysku dla nowych projektów standardowych oraz indywidualnych
  • nadzór nad opracowaniem dokumentacji technicznej dla projektów klienta
  • przeprowadzanie analiz niezgodności dla projektów standardowych oraz indywidualnych klienta
  • nadzór nad wprowadzaniem zmian konstrukcyjnych
  • nadzór nad aktualizacją dokumentacji technicznej
  • organizacja pracy i sprawowanie nadzoru nad wszystkimi pracami Konstruktorów
  • przeprowadzanie analiz nowych rozwiązań konstrukcyjnych produktów
  • przeprowadzanie analiz nowych technologii z oceną możliwości ich wdrożenia dla naszych produktów
  •  otwieranie projektów oraz indeksów form w systemie SAP
  • współdziałanie z działem narzędziowym w zakresie aktualizacji dokumentacji technicznej dla produktów już wdrożonych
  • nadzór nad tworzeniem norm konstrukcji produktu

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • wykształcenia średniego / wyższego
  • znajomości zagadnień dot. pomiarów, metrologii
  • znajomości zagadnień dot. przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • znajomości procedur jakościowych
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu BHP

CO OFERUJEMY?

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - bezpośrednio w firmie naszego Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie (adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności)
  • pracę od poniedziału do piątku w godz. 06:00-14:00

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.