KIEROWNIK PROJEKTU - Katowice

Gabos Software Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Gabos Software Sp. z o.o. Gabos Software Sp. z o.o. Gabos Software Sp. z o.o. Gabos Software Sp. z o.o.
Gabos Software

Wytwarzając oprogramowanie dla placówek medycznych dostarczamy nasze rozwiązania w zakresie oprogramowania, usług wdrożeniowych i szkoleń. Obejmujemy naszych klientów opieką techniczną i serwisową, prowadząc również konsultacje, by pomagać poruszać się w zawiłym świecie informatyki w medycynie. Doradzamy i pomagamy wprowadzić politykę bezpieczeństwa tak istotną jeśli chodzi o ochronę danych osobowych i danych wrażliwych, jakimi niewątpliwie są dane medyczne.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Zakres zadań realizowanych na stanowisku:
• Zarządzanie projektami IT;
• Zarządzanie ryzykiem i zmianą w projekcie, zarządzanie budżetem projektu;
• Planowanie i kontrola stopnia realizacji harmonogramów prowadzonego projektu;
• Zapewnienie skutecznej komunikacji w ramach zespołu projektowego, organizacja, prowadzenie i moderowanie spotkań projektowych;
• Raportowanie statusu prac zespołu projektowego, planowanie i realizacja działań korygujących;
• Analiza i raportowanie kosztów wdrożenia i utrzymania procesu;
• Nadzór nad dokumentacją projektową, zarządzanie jakością w projekcie;
• Zarządzanie i wsparcie procesu budowy relacji z klientem.

Kwalifikacje i doświadczenie wymagane na stanowisku Kierownika Projektu
• Wykształcenie wyższe;
• Minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów;
• Praktyczną znajomość metodyki prowadzenia projektów (np. Prince2, PMI, Agile) oraz narzędzi wspierających zarządzanie projektami (np. MS Project, EPM);
• Doświadczenie w pracy zespołowej związanej z wdrażaniem oprogramowania IT;
• Umiejętność skutecznego wyznaczania i rozliczania zadań powierzonych członkom zespołu projektowego;
• Zdolności organizacyjne, umiejętność nawiązywania i utrzymania długoterminowych relacji, odpowiedzialność, koncentracja na cel;
• Umiejętność negocjacji, zaawansowana komunikacja.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie Grupy Kapitałowej WASKO, działającej w obszarze aplikacji dla rynku medycznego;
• Pracę zadaniową;
• Szkolenia;
• dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, pakiet sportowy;
• Dobrą atmosferę pracy i nowoczesne narzędzia.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Gabos Software Sp. z o.o. Gabos Software Sp. z o.o.