KIEROWNIK PROJEKTU - Katowice

śląskie

Gabos Software Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zakres zadań realizowanych na stanowisku:
• Zarządzanie projektami IT;
• Zarządzanie ryzykiem i zmianą w projekcie, zarządzanie budżetem projektu;
• Planowanie i kontrola stopnia realizacji harmonogramów prowadzonego projektu;
• Zapewnienie skutecznej komunikacji w ramach zespołu projektowego, organizacja, prowadzenie i moderowanie spotkań projektowych;
• Raportowanie statusu prac zespołu projektowego, planowanie i realizacja działań korygujących;
• Analiza i raportowanie kosztów wdrożenia i utrzymania procesu;
• Nadzór nad dokumentacją projektową, zarządzanie jakością w projekcie;
• Zarządzanie i wsparcie procesu budowy relacji z klientem.

Kwalifikacje i doświadczenie wymagane na stanowisku Kierownika Projektu
• Wykształcenie wyższe;
• Minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów;
• Praktyczną znajomość metodyki prowadzenia projektów (np. Prince2, PMI, Agile) oraz narzędzi wspierających zarządzanie projektami (np. MS Project, EPM);
• Doświadczenie w pracy zespołowej związanej z wdrażaniem oprogramowania IT;
• Umiejętność skutecznego wyznaczania i rozliczania zadań powierzonych członkom zespołu projektowego;
• Zdolności organizacyjne, umiejętność nawiązywania i utrzymania długoterminowych relacji, odpowiedzialność, koncentracja na cel;
• Umiejętność negocjacji, zaawansowana komunikacja.

Wymagania

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie Grupy Kapitałowej WASKO, działającej w obszarze aplikacji dla rynku medycznego;
• Pracę zadaniową;
• Szkolenia;
• dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, pakiet sportowy;
• Dobrą atmosferę pracy i nowoczesne narzędzia.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Firma Gabos Software działa na rynku aplikacji medycznych od ponad 25 lat i specjalizuje się w... projektowaniu, wytwarzaniu i dostarczaniu wysokiej jakości systemów dla placówek medycznych, oferuje swoim klientom usługi wdrożeniowe, wsparcie techniczne oraz konsultacje.
Nasi pracownicy to wysokiej klasy specjaliści, m.in.: programiści, inżynierowie, informatycy, testerzy, oraz managerowie IT. Firmę tworzy zgrany zespół ludzi, który profesjonalnie podchodzi do wykonywanych zadań oraz poszukuje nowych, innowacyjnych rozwiązań.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management , Praca Obsługa klienta