Kierownik Projektu Inwestycyjnego

TP Teltech Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Od: TP Teltech Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Nadzór nad realizacją przez podwykonawców prac technicznych, teletechnicznych i budowlanych w ramach realizowanych projektów inwestycyjnych POPC.
  • Zapewnienie realizacji zleceń w uzgodnionych parametrach (monitorowanie - jakość, terminowość, budżet).
  • Współpraca z projektantami oraz z Biurem Projektu POPC.
  • Udział w ustaleniach i odbiorach technicznych oraz wsparcie podwykonawców w realizacji prac.
  • Bieżąca kontrola prowadzonych prac w terenie.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne w zakresie specjalności teletechnicznej, elektrycznej lub budowlanej.
  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność, dokładność, umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Prawo jazdy kat. B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu.
  • Biegła obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office, w tym w szczególności Excel.
  • Znajomość prawa budowlanego i stosownych rozporządzeń w zakresie budowy infrastruktury liniowej.
  • Doświadczenie w prowadzeniu inwestycji budowlanych, teletechnicznych, współpracy z projektantami i wykonawcami.

Mile widziane:

  • Znajomość programów AutoCad , QGIS.

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o umowę B2B.
  • Prywatną opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach.
  • Komputer służbowy.
  • Specjalistyczne szkolenia zapewniające rozwój.
  • Ambitne projekty dla lidera rynku telekomunikacyjnego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.