Kierownik Projektu (budownictwo przemysłowe i ogólne)

KiK

Ostrzeszów, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma budowlana KIK Sp. z o.o. S.K. z siedzibą w Ostrzeszowie poszukuje kandydatki / kandydata na stanowisko: Kierownik Projektu (budownictwo przemysłowe i ogólne)

Miejsce pracy: Ostrzeszów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Analiza techniczna i budżetowa inwestycji;
  • Przygotowanie inwestycji, uzyskanie pozwoleń i uzgodnień;
  • Nadzór nad pracami projektowymi;
  • Przygotowanie harmonogramu, budżetu realizacyjnego i planu zakupów oraz ich wdrożenie;
  • Odpowiedzialność za realizację robót budowlanych w uzgodnionym terminie i budżecie;
  • Kontraktacja i rozliczanie podwykonawców zewnętrznych i wewnętrznych;
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na placu budowy;
  • Zarządzanie procesami odbiorów końcowych i uzyskiwania pozwoleń na użytkowanie;
  • Raportowanie w zakresie budżetu, harmonogramów, rejestru ryzyk;
  • Aktywna współpraca z innymi działami firmy (produkcja, projektowanie sprzedaż, marketing);
  • Kontakty z Klientami docelowymi na etapie realizacji projektu;

WYMAGANIA:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierownika projektu w firmie generalnego wykonawcy w realizacji budownictwa przemysłowego i ogólnego;
  • Wykształcenie wyższe budowlane;
  • Znajomość procesu budowy i regulacji dot. procesów budowlanych;
  • Umiejętność harmonogramowania, kosztorysowania i budżetowania procesów inwestycyjnych, w tym robót budowlanych;
  • dodatkowym atutem będą: uprawnienia budowlane do kierowania robotami, bez ograniczeń oraz dobra znajomość języka angielskiego;

OFERUJEMY:

  • Interesującą pracę z ciekawymi perspektywami;
  • Możliwość zaangażowania się w ciekawe projekty budowlane;
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Niezbędne narzędzia pracy.

widełki płacowe: przy umowie B2B 10-15 tys. zl netto

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające kryteria określone w wymaganiach prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV oraz ewentualnych listów referencyjnych) za pomocą przycisku "aplikuj".

Prezentacja firmy

KiK Budujemy dla Ciebie świadczy usługi w zakresie budownictwa przemysło... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis