Opis stanowiska pracy

  • Prowadzenie, nadzorowanie oraz koordynowanie prac budowlanych zgodnie z procedurami, obowiązującym prawem, dokumentacją projektową, specyfikacją techniczną.
  • Nadzór nad realizacją prac na budowie pod względem jakości i terminowości.
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z interesariuszami projektu.
  • Współpraca z kontrahentami.
  • Wykonywanie robót budowlanych zgodnie z przyjętym budżetem.
  • Koordynowanie pracy wykonawców oraz ich rozliczanie.
  • Prowadzenie dokumentacji budowy.
  • Raportowanie postępów prac na prowadzonym kontrakcie.
  • Przestrzeganie zasad BHP na placu budowy.
  • Uczestniczenie w odbiorach

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne - inżynier budownictwa.
  • Doświadczenie w realizacji inwestycji budowlanych
  • Dobrej, praktycznej znajomości prawa budowlanego, prawa pracy i przepisów BHP.
  • Bardzo dobrej organizacji pracy i samodzielności.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Szukamy osoby młodej która chce się rozwijać . Nie wymagamy uprawnień kierownika budowy - takie uprawnienia na pewno będą dodatkowym atutem .

Jesteśmy Deweloperem. Specjalizujemy się w tworzeniu małych i średnich projektów w... najbardziej atrakcyjnych enklawach śródmiejskich Krakowa. Nasze rozwiązania to wyrafinowane, a jednocześnie przystępne projekty, który powstały z myślą o potrzebach wymagających Klientów. Naszym mottem jest perfekcja – do tego dążymy przy każdym projekcie. Wynika ono z naszej pasji do nietuzinkowych i niebagatelnych koncepcji. Ciągle poszukujemy nowych rozwiązań oraz uczymy się po to aby dać naszym Klientom zadowolenie i komfort z życia.

Co nas odróżnia od konkurencji:

Kreatywny, unikalny i przemyślany design
Wysoka jakość wykonania
Komfortowa lokalizacja
Funkcjonalne układy wnętrz
W otoczeniu przyrody
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Przedział wynagrodzenia:
3.500,00 zł - 5.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
PREMIE
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie