Kierownik projektu budowlanego (greenfield)

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Nadzór nad prawidłowym procesem realizacji budowy
  • Współpraca i zarządzanie zewnętrzną firmą budowlaną
  • Prowadzenie kompleksowej dokumentacji budowy
  • Nadzór nad jakością wykonywanych robót

Wymagania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na takim stanowisku
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektu budowy hali przemysłowej
  • Mile widziane doświadczenie w inwestycji greenfield
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego
  • Wykształcenie wyższe inżynierskie
  • Uprawnienia konstrukcyjno-budowlane

Oferta:

  • Ciekawe wyzwanie zawodowe i niepowtarzalna możliwość szybkiego rozwoju wraz z firmą
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Benefity pozapłacowe w tym samochód służbowy
  • Niezbędne narzędzia do pracy: telefon, laptop
Miejsce pracy: Nowogrodziec
Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials