Opis stanowiska pracy

Posiadasz wiedzę z zakresu technologii internetowych oraz e-marketingu i chcesz rozwijać się w tym obszarze? Twoją domeną jest samodzielność oraz perfekcyjna organizacja pracy - dołącz do naszego zespołu!

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • kierowanie projektami (koordynacja i monitorowanie realizacji prac projektowych w celu utrzymania zgodności projektu z założonym planem),
  • współpraca z działem IT, graficznym, marketingu oraz sprzedaży,
  • skuteczne i precyzyjne raportowanie postępów prac,
  • analiza potrzeb klientów,
  • doradztwo i wsparcie merytoryczne Klientów,
  • rozwiązywanie problemów pojawiających się w całym cyklu życia projektu,
  • nawiązywanie oraz utrzymywanie kontaktów z Klientami,

Wymagania:

  • wiedza z zakresu technologii internetowych oraz marketingu internetowego,
  • samodzielność i inicjatywa,
  • umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu,
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami,
  • komunikatywność, otwartość, umiejętność zarządzania i współpracy z ludźmi,
  • umiejętność rozwiązywania problemów.

Mile widziane:

doświadczenie w realizacji projektów informatycznych,
  • język angielski na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w doświadczonym zespole specjalistów,
  • pracę przy ciekawych projektach,
  • dostęp do nowoczesnych technologii i rozwiązań,
  • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole,
możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • rozwój osobisty.

Prezentacja firmy

Od 2010 roku jako Software House zajmujemy się dostarczaniem najwyższej ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management, Praca Internet / e-commerce, Praca Obsługa klienta