Kierownik Projektow (obszar elektryki)

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową realizację projektów inwestycyjnych oraz modernizacyjnych w zakładzie produkcyjnym.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z sektora spożywczego, która należy do międzynarodowej grupy. Organizacja posiada kilka zakładów produkcyjnych w Polsce oraz jest wiodącym producentem żywności na rynku Europejskim.
W związku z planowanymi inwestycjami poszukujemy kandydatów na stanowisko Starszego Inżyniera ds. Projektów

Opis stanowiska

* Opracowywanie planów realizacji projektów oraz ich prowadzenie
* Budowanie oraz zarządzanie zespołami projektowymi
* Koordynowanie dokumentacji technicznej związanej z projektami
* Opracowywanie rozwiązań technicznych zapewniających optymalną funkcjonalność i wydajność biznesową
* Instalowanie, modernizacje oraz uruchamianie nowych linii produkcyjnych
* Odpowiedzialność za terminowość, budżet oraz jakość realizowanych projektów

Profil kandydata

* Wyższe wykształcenie techniczne - elektryka, elektrotechnika, mechatronika, robotyka, automatyka - wymóg konieczny
* Minimum 4 lata praktycznego doświadczenia w pracy w zakresie prowadzenia kompleksowych projektów inwestycyjnych/ modernizacyjnych
* Minimum 3 lat doświadczenia w pracy w środowisku produkcyjnym w branży FMCG
* Biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy

* Atrakcyjne warunki zatrudnienia, adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego
Bogaty pakiet benefitów dodatkowych
* Możliwości rozwoju wewnątrz organizacji
* Współpraca z międzynarodową kadrą menadżerską

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page