Opis stanowiska pracy

SAS Logistic Sp. z o.o.
Agencja pracy: KRAZ #13305
dla naszego Klienta, firmy z branży spożywczej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Produkcji
miejsce pracy: Taszkient, Uzbekistan

Główne zadania:
• kierowanie i nadzór nad działami produkcji, jakości oraz magazynami
• wdrożenie międzynarodowych standardów iso
• wprowadzenie nowych i rozbudową istniejących linii produkcyjnych
• inicjowanie działań zmierzających do optymalizacji kosztów produkcji
• nadzorowanie budżetu
• podejmowanie działań mających na celu optymalizację i doskonalenie procesów

Docenimy Cię za to, że…:
• posiadasz doświadczenie na stanowisku kierowniczym
• wyższe wykształcenie
• doświadczenie pracy w środowisku międzynarodowym
• znasz język rosyjski lub angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
• posiadasz co najmniej 5-letnie doświadczenie w branżach farmaceutycznej, żywnościowej lub spożywczej
• posiadasz wysoką umiejętność organizacji pracy własnej oraz zespołu

Czekamy na Ciebie z…
• atrakcyjnym wynagrodzeniem
• niezbędnymi narzędziami pracy
• pełną wyzwań pracą na samodzielnym stanowisku
• możliwością wdrażania i realizacji własnych pomysłów
• pakietem dodatkowych benefitów: pokrycie kosztów zakwaterowania oraz przelotów

Prezentacja firmy

Firma SAS Logistic Sp. z o.o. od ponad 8 lat specjalizuje się w pracy t... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Kontrola jakości