Kierownik Produkcji

Michael Page

Rzeszów, podkarpackie

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku Kierownika Produkcji będzie odpowiadała za zarządzanie podległym zespołem pracowników, wdrażaniem i inicjowaniem nowych projektów (także inwestycyjnych) oraz budowaniem dobrze zgranego zespołu.

Informacje o kliencie

Firma o zagranicznym kapitale, której produkty są eksportowane i dystrybuowane na rynki europejskie poszukuje osoby zainteresowanej stanowiskiem Production Managera.

Opis stanowiska

  • Nadzór nad procesem produkcji
  • Bezpośredni nadzór nad realizacją planów produkcyjnych
  • Odpowiedzialność za ciągłość i płynność procesu produkcji
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych
  • Organizacja i koordynacja pracy podległych sobie pracowników
  • Efektywne zarządzanie podległymi pracownikami
  • Podejmowanie działań mających na celu optymalizację kosztów
  • Rozwiązywanie problemów technicznych i organizacyjnych przy współpracy z zespołem inżynierów
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP oraz procedur związanych z jakością i środowiskiem na podległym odcinku

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w zarządzaniu produkcją i kierowaniu zespołem (mile widziana branża automotive)
  • Osobowość lidera, zdolności organizacyjne
  • Odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Nastawienie na realizację zadań i wyznaczonych celów
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Znajomość języka angielskiego (ew. niemieckiego)

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkoleń
  • Realny wpływ na dalszy rozwój organizacji i ścisła współpraca z Zarządem
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Rzeszów
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page