Kierownik Produkcji

Michael Page

Podlaskie, podlaskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko Kierownika Produkcji. Preferowane doświadczenie w firmach produkcyjnych z sektora FMCG w zarządzaniu dużymi zespołami.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja z sektora FMCG, która intensywnie rozwija się na rynku Polskim. W związku ze zmianą organizacyjną w wewnętrznych strukturach poszukiwana jest osoba na stanowisko Kierownika Produkcji.

Opis stanowiska

* Zarządzanie i koordynacja pracy Działu Produkcji
* Właściwe i optymalne planowanie produkcji na zmianie
* Kontrola, analiza oraz zapewnienie ciągłości przebiegu poszczególnych produkcyjnych procesów technologicznych;
* Praca nad poprawą efektywności przebiegu procesów produkcyjnych oraz nad zwiększaniem stopnia automatyzacji;
* Współpraca z działem zakupu surowców w zakresie ilości kupowanych surowców niezbędnych dla zapewnienia ciągłości procesów produkcji;
* Współpraca z działem magazynu opakowań w zakresie planowanego zapotrzebowania na materiały opakowaniowe niezbędne do realizacji planu produkcji;
* Analiza pracy linii produkcyjnych oraz inicjowanie postępu w zakresie technologii produkcji;
* Sporządzanie raportów produkcyjnych oraz dziennych raportów organizacyjno- produkcyjnych w celu rozliczenia ilościowego produktu i roboczogodzin oraz przepływu informacji o bieżących problemach produkcyjnych i występujących zagrożeniach
* udział w weryfikacji maszyn, urządzeń oraz elementów linii produkcyjnych podlegających zakupowi lub modyfikacji;
* współuczestnictwo w audytach wewnętrznych i zewnętrznych, przeprowadzanych w obszarach produkcji;
* definiowanie celów i zadań Działów Produkcji w taki sposób aby ich realizacja przebiegała zgodnie ze strategią Spółki, była uzasadniona biznesowo oraz przebiegała terminowo

Profil kandydata

* wykształcenie wyższe kierunkowe
* minimum 3-letnie doświadczenia na podobnym stanowisku
* doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami w firmie produkcyjnej (min 60 osób)
* doświadczenie we wdrażaniu usprawnień i optymalizacji w zakresie obszaru produkcji
* znajomość technik zarządzania personelem (motywowania, delegowania itd.)
* mile widziana dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

* Rolę pełną wyzwań w dynamicznej, międzynarodowej organizacji
* Stabilne zatrudnienie oraz pakiet dodatkowych benefitów (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, itd.)
* Premie roczną uzależnioną od realizacji celów

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Podlaskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page