Kierownik Produkcji

Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Lider branży meblarskiej

Odpowiedzialność za nowy obszar produkcji

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, lidera branży meblarskiej, w związku z utworzeniem nowego obszaru produkcji poszukujemy zaangażowanych i pełnych pasji Kandydatów na stanowisko Kierownika Produkcji

Opis stanowiska

  • Współtworzenie nowego wydziału produkcyjnego,
  • Nadzór nad przygotowaniem i realizacją dziennych i okresowych planów produkcji,
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników produkcji,
  • Tworzenie kierunków działania i wyznaczanie celów na poziomie zespołu, wprowadzanie i koordynacja niestandardowych działań usprawniających,
  • Inicjowanie działań mających na celu zwiększenie efektywności pracy działu (komunikacja wewnętrzna, motywacja itp.),
  • Zarządzanie budżetem działowym z uwzględnieniem optymalizacji kosztów,
  • Zapewnienie prawidłowych warunków pracy BHP,
  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizacji procesu produkcji.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenie w branży meblarskiej (produkcja wyrobów finalnych) - warunek konieczny,
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • Nadzór nad utrzymaniem czystości i przestrzeganiem zasad bhp, ,ochrony środowiska i Ppoż przez pracowników produkcyjnych,
  • Umiejętność analitycznego myślenia, niezależność, dyspozycyjność, asertywność, proaktywna postawa,
  • Umiejętność metodologicznego podejścia do pracy i rozwiązywania problemów,
  • Informowanie przełożonego o błędach i zastrzeżeniach w procesie produkcji, mogących skutkować obniżeniem jakości wyrobów.

Oferujemy

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Duże możliwości rozwoju dzięki odpowiedzialnym zadaniom, pakietom szkoleń,
  • Pakiet dodatkowych benefitów.

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/09/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji