Kierownik Produkcji

Michael Page

Nysa, opolskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej szukamy osoby na stanowisko Kierownika Produkcji, która będzie odpowiedzialna za zarządzanie podległym obszarem produkcyjnym.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w okolicach Nysy.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie podległym obszarem produkcyjnym
  • Organizacja pracy zespołu, nadzorowanie planu produkcyjnego
  • Raportowanie i nadzór nad procesami
  • Prowadzenie działań optymalizacyjnych, zwiększanie efektywności
  • Dbałość o jakość, przestrzeganie zasad BHP
  • przyczyniającymi się do zwiększenia efektywności i jakości działań

Profil kandydata

  • Wysoko rozwinięte kompetencje techniczne
  • Min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku kierownika obszaru / wydziału / kierownika produkcji
  • Znajomość narzędzi Lean Management
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Rozwinięte kompetencje interpersonalne
  • Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • Możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy
  • Pakiet benefitów
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Nysa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page