Kierownik Produkcji

Michael Page

Gdynia, pomorskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej organizacji z sektora FMCG, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko Kierownika Produkcji. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna zarządzanie podległym zespołem produkcyjnym w nowym zakładzie produkcyjnym oraz realizację założonych celów.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja z sektora spożywczego, która intensywnie rozwija się na rynku Polskim.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników
  • Nadzór nad pracą liderów zmian
  • Współpraca z działem kadr przy planowaniu grafików pracy
  • Współpraca w planowaniu produkcji w oparciu o analizę możliwości realizacji planów produkcyjnych, wysoką jakość obsługi, terminowość i poprawność realizacji zleceń
  • Opracowywanie wydziałowych planów produkcji w porozumieniu z przedstawicielami innych działów
  • Przygotowywanie i wdrażanie do produkcji nowych asortymentów
  • Zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego
  • Rozwiązywania sytuacji kryzysowych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe/ techniczne
  • Minimum 2-letnie doświadczenia na stanowisku kierowniczym
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami w firmie produkcyjnej z branży FMCG
  • Mile widziane doświadczenie w obszarach TPM/ LEAN/ SIX SIGMA
  • Znajomość technik zarządzania personelem (motywowania, delegowania itd.)
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Rolę pełną wyzwań w prężnie rozwijającej się organizacji
  • Stabilne zatrudnienie oraz pakiet dodatkowych benefitów
  • Premie roczną uzależnioną od realizacji celów oraz premię kwartalną
  • Możliwość rozwoju zawodowego w nowym zakładzie produkcyjnym
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gdynia
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page