Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Kierownik Produkcji

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Miejsce pracy: woj. śląskie - okolice Dąbrowy Górniczej (z uwagi na rekrutację ukrytą nie możemy podać dokładnej lokalizacji).

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad organizacją produkcji
  • Przygotowywanie i realizacja planu produkcyjnego
  • Planowa realizacja zadań produkcyjnych
  • Zarządzanie podległym zespołem - do 100 osób (pracownicy produkcji + mistrzowie)
  • Tworzenie raportów dotyczących bieżącej realizacji
  • Motywowanie pracowników, sprawowanie nadzoru nad przebiegiem ich pracy
  • Kontrolowanie wykorzystanego czasu pracy przez pracowników
  • Optymalizowanie procesów produkcji, dbanie o redukcję kosztów - wdrożenie systemu 5S
  • Przestrzeganie zasad BHP w tym również nadzorowanie zaopatrzenia pracowników w odzież ochronną
  • Obsługa programu produkcyjnego

Wymagania:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku - min 2 lata
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu
  • Doświadczenie w optymalizacji procesów produkcji, wdrażania sytemu 5S
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w zarządzaniu, koordynowaniu pracy podległego zespołu w działach produkcyjnych
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne i długofalowe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę, docelowo podpisywaną na czas nieokreślony
  • Benefity: ubezpieczenie grupowe, pracowniczy program emerytalny
  • Możliwy samochód służbowy - do ustalenia
  • Pracę od poniedziałku do piątku na jedną zmianę
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy
  • Wynagrodzenie - do ustalenia na kolejnych etapach rozmów, w zależności od doświadczenia kandydata

Oferta dotyczy pracy stałej. Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta.

Numer referencyjny: 070520/PPD/MK
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.