Opis stanowiska pracy

Filters International jest firmą specjalizującą się w produkcji filtrów powietrza. Nasi Klienci cenią sobie naszą elastyczność, niezawodność oraz know- how w zakresie filtracji. Zakład ma stabilną pozycję na rynku i wypracowane standardy pracy.

Profil stanowiska:

  • zarządzanie podległą grupą pracowników (około 15 osób), rozwój ich umiejętności technicznych
  • osiąganie określonych celów poprzez motywowanie podległego zespołu
  • monitorowanie wskaźników produkcyjnych oraz definiowanie na ich podstawie działań korygujących
  • optymalizacja oraz nadzór nad procesem produkcyjnym, reagowanie na niezgodności w procesie, terminowa realizacja zleceń
  • proponowanie oraz wdrażanie usprawnień i zmian
  • czynny udział w procesie rozwiązywania problemów przy użyciu narzędzi jakościowych
  • praktyczne wykorzystywanie umiejętności organizacyjnych oraz rozwiązywania problemów na hali produkcyjnej
  • uczestnictwo w rozwoju parku maszynowego oraz palety produktów
  • planowanie procesu produkcyjnego
  • raportowanie do zarządu firmy

Wymagania:

  • minimum 5 letnie doświadczenie na stanowiskach: Kierownik Produkcji/Kierownik Zmiany/Mistrz Produkcji – warunek konieczny
  • umiejętność budowania autorytetu i samodzielnego podejmowania decyzji (wysoce rozwinięte kompetencje w zarządzaniu zespołem) – warunek konieczny
  • znajomość narzędzi jakościowych do rozwiązywania problemów

Mile widziane:

  • praktyczne doświadczenie w zakresie wdrażania narzędzi Lean Manufacturing, systemów jakościowych, znajomość prawa pracy i systemu Subiekt
  • znajomość języka angielskiego (lub niemieckiego) w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • uczestnictwo w szkoleniach, warsztatach oraz spotkaniach z zagranicznymi Klientami
  • udział w szkoleniach
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i tworzenia procedur w firmie,
  • praca od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym

Prezentacja firmy

Filters International Sp. z o.o. to firma produkcyjna, wytwarzają... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji, Praca Top management