Kierownik produkcji w drukarni wielkoformatowej

Valere

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

planowanie i organizacja produkcji
zarządzanie zespołem pracowników
terminowa realizacja planów produkcyjnych
kontrola jakości produktów
budowa prototypów oraz ich wdrażanie
obsługa plotera wielkoformatowego
monitorowanie materiałów i komponentów do produkcji
nadzór nad stanem technicznym maszyn
odpowiedzialność za stan bezpieczeństwa na podległym obszarze
ścisła współpraca z wszystkimi działami firmy

Wymagania

Wymagania:
doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym
znajomość różnorodnych technologii i obróbki (tworzyw sztucznych, drewna, metalu)
mile widziane doświadczenie w branży poligraficznej
wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne
umiejętność delegowania i egzekwowania odpowiedzialności
umiejętność motywowania ludzi i wyznaczania priorytetów
umiejętność pracy pod presją czasu
chęć poszerzenia wiedzy i umiejętności z zakresu druku wielkoformatowego

Oferujemy:
możliwość rozwoju zawodowego i pogłębiania swojej wiedzy
ciekawe projekty dla międzynarodowych Klientów
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań

Prezentacja firmy

Międzynarodowy Koncern Finansowy, niemiecka grupa doradcza, najlepsze ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja