Kierownik Produkcji - rekrutacja online

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik ProdukcjiMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • samodzielne zarządzanie podległą grupą pracowników (motywowanie, rozwój ich umiejętności technicznych i kompetencji miękkich)
  • dbanie o wysoką jakość produkcji
  • określanie norm i planów produkcyjnych
  • monitorowanie realizacji założonego planu produkcyjnego
  • zapewnienie prawidłowych warunków pracy BHP
  • analizy wydajności produkcji
  • motywowanie pracowników do podnoszenia kompetencji i kwalifikacji zawodowych
  • komunikacja z innymi działami firmy
  • planowanie grafików pracy
  • reprezentowanie firmy na zewnątrz

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe - mile widziane techniczne
  • minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika produkcji w branży automotive
  • praktyczna wiedza z zakresu wdrażania narzędzi Lean Manufacturing, prawa pracy, a także systemów ERP
  • znajomość wymagań IATF oraz wskaźników dla procesów produkcyjnych
  • znajomość narzędzi jakościowych do rozwiązywania problemów
  • umiejętność budowania autorytetu i samodzielnego podejmowania decyzji (wysoko rozwinięte kompetencje w zarządzaniu zespołem)
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację (regularne spotkania z centralą firmy)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • uczestnictwo w szkoleniach, warsztatach oraz spotkaniach z zagranicznymi oddziałami grupy
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i tworzenia procedur w firmie, która rozbudowuje strukturę oraz powiększa park maszynowy
  • szkolenia językowe
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.