Kierownik Produkcji - rekrutacja online

HRK S.A.

Czechowice-Dziedzice, śląskie

HRK S.A.

Dla Naszego Klienta w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik ProdukcjiMiejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

Zadania:

  • Tworzenie polityki zarządzania procesami produkcji;
  • Zarzadzanie pracą zespołu kilkuset osób,
  • Dbanie o realizację planu produkcji,
  • Zapewnienie optymalnego wykorzystania zasobów, wydajności, kosztów, jakości oraz bezpieczeństwa,
  • Identyfikacja i rozwiązywanie problemów występujących na produkcji,
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy w celu maksymalizacji efektywności działania.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Min. 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu produkcją (powyżej 300 osób),
  • Znajomość metod zarządzania produkcją,
  • Umiejętność budowania zespołu i rozwiązywania problemów,
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym- warunek konieczny.

Oferujemy:

  • Pracę w organizacji z bardzo dynamicznym rozwojem,
  • Narzedzia pracy,
  • Szkolenia wewnętrze i zewnetrzne,
  • Wynagrodzenie podstawowe na atrakcyjnym poziomie, premie i pakiet socjalny.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.