Kierownik Produkcji / Project Manager

HRK S.A.

Brzeg, opolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej, nowoczesnej i prężnie działającej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Skarbimierzu (woj. opolskie), w związku z planami inwestycyjnymi i rozbudową istniejącego zakładu o nowy wydział produkcyjny, poszukujemy doświadczonego menedżera na stanowisko:

Kierownik Produkcji / Project ManagerMiejsce pracy: Brzeg

Szukasz rozwoju? Nie masz szans na awans?  – ta oferta jest dla Ciebie !

Główny cel stanowiska: Rozbudowa zakładu, rozpoczęcie produkcji i kierowanie działem zajmującym się produkcją opakowań

Główne zadania:

Kompleksowy nadzór nad rozbudową zakładu produkcyjnego o nowy wydział produkujący opakowania kartonowe, nadzór nad realizowanymi projektami inwestycyjnymi w zakładzie produkcyjnym (rozbudowa linii, rozruch, nadzór i wsparcie techniczne). Następnie nadzór nad uruchomieniem produkcji, produkcją bieżącą i terminową realizacją zleceń produkcyjnych, dobór ludzi na produkcję i zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem, konsekwentny rozwój mocy produkcyjnych, ulepszanie procesów produkcyjnych i optymalizacja kosztów wytworzenia.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem produkcją (min. Kierownik Produkcji, Kierownik Zmiany, Lider Wydziału Produkcyjnego, itd.) i zarządzaniem projektami inwestycyjnymi (min. Inżynier Projektowy, Inżynier Procesu, Project Manager) w firmie produkcyjnej w branży przemysłowej (optymalnie w produkcji opakowań)
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w Zarządzaniu zespołem
  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Znajomość zasad prowadzenia i nadzorowania projektów
  • Wiedza i umiejętności z zakresu, automatyki, mechaniki
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w nowym zakładzie i z nowoczesnym parkiem maszynowym w międzynarodowej grupie
  • Udział w ambitnym i rozwojowym projekcie w perspektywicznej branży
  • Umowę o pracę na pełen etat, dobre warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet świadczeń pozapłacowych
  • Rozwój zawodowy, kompleksowy system szkoleń i wdrożenia celem poznania specyfiki branży
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.