Kierownik Produkcji - Jedlice

Michael Page

śląskie, śląskie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy doświadczonej i ambitnej osoby, która będzie odpowiedzialna za współtworzenie i realizację strategii firmy w obszarze zarządzania produkcją, w tym za wdrażanie i rozwój narzędzi Lean. Kierownik produkcji raportuje bezpośrednio do dyrektora zakładu.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma, produkująca opakowania szklane, o ugruntowanej pozycji na rynku. Firma funkcjonuje od wielu lat, a obecnie zakład jest po gruntownej modernizacji i stosuje nowoczesne technologie, co pozwala na ciągły rozwój i konkurencyjność. Celem jest zapewnienie swoim klientom najwyższej jakości produktów, a pracownikom atrakcyjnego miejsca pracy.

Opis stanowiska

  • Współtworzenie i realizowanie strategii firmy w obszarze produkcji
  • Całościowe zarządzanie procesem produkcji w obrębie wybranych sektorów produkcji (formowanie, gorący koniec, zmiany asortymentowe)
  • Definiowanie budżetu produkcji
  • Opracowanie i nadzór nad realizacją planów produkcyjnych
  • Opracowanie rozwiązań pozwalających na optymalizację procesów produkcyjnych
  • Zarządzanie zespołem pracowników produkcji
  • Rozwój narzędzi Lean Manufacturing w zakładzie
  • Nadzór i odpowiedzialność za bezpieczeństwo i organizację pracy

Profil kandydata

  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze zarządzania produkcją
  • Doświadczenie w branży opakowań szklanych
  • Wiedza praktyczna w zakresie zarządzania produkcją i wdrażania i rozwoju narzędzi Lean Manufacturing
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe techniczne

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej
  • Możliwość realnego wpływu na decyzje strategiczne organizacji w ramach zarządzanego obszaru
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (opieka medyczna, wellness: siłownia, basen, nauka języka angielskiego i niemieckiego, udział w programach coachingowych i menadżerskich)
  • Stabilność zatrudnienia
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: śląskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page