Kierownik produkcji & jakości

Talent Select

Czeladź, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma z branży konstrukcji stalowych oraz świadcząca usługi w zakresie spawania i CNC poszukuje osoby na stanowisko:

Zadania:

  • wykonywanie strategii działania firmy w ramach powierzonych obowiązków,
  • współpraca z działem planowania przy ustalaniu harmonogramów produkcji oraz ich terminowa realizacja,
  • nadzorowanie i aktualizacja stanu magazynów surowców, półwyrobów i wyrobów,
  • dbanie o zaopatrzenie w surowce, materiały i sprzęt niezbędny do produkcji,
  • nadzór nad stanem technicznym maszyn, urządzeń oraz używanych przez pracowników narzędzi i przyrządów,
  • kontrolowanie jakości wytwarzanych elementów
  • rozwiązywanie problemów jakościowych
  • wprowadzenie wzorców jakości & spawania
  • optymalizacja procesów oraz inicjowanie i wdrażanie usprawnień na produkcji w celu poprawy efektywności operacyjnej i jakości produktów

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie wyższe techniczne,
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• umiejętność i doświadczenie w organizowaniu pracy zespołu produkcyjnego,
• proaktywne podejście i inicjatywa we wprowadzaniu usprawnień w obszarach procesów produkcyjnych,
• otwartość na naukę i ciągłe doskonalenie swoich kompetencji w zakresie zarządzania produkcją,
• praktyczna znajomość zarządzania jakością w obszarze spawania
• dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, etc.)
• praktyczna znajomość narzędzi zasad Lean Manufacturing i Kaizen
• znajomość języka angielskiego
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• odpowiedzialne stanowisko – możliwość wdrożenia swoich pomysłów
• umowa o pracę lub B2B – sam decydujesz
• wynagrodzenie w formie podstawy i premii uzgadniane indywidualnie – firma jest otwarta na negocjacje
• stabilny rozwój wspierany szkoleniami
• pakiet benefitów
• przyjazne i inspirujące środowisko pracy
• niezbędne narzędzia pracy
• możliwość rozwoju

Zainteresowany pracą jako kierownik produkcji & jakości? Wyślij proszę swoją aplikację wraz z numerem telefonu za pomocą formularza.

Prezentacja firmy

Jesteśmy agencją doradztwa personalnego i pomagamy dobierać pracowników ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/12/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Kontrola jakości