Kierownik Produkcji - FMCG - rekrutacja online

HRK S.A.

Kalisz, wielkopolskie

HRK S.A.

Reprezentujemy międzynarodową firmę produkcyjną, która jest na etapie intensywnego rozwoju organizacji. Aktualnie uruchamiana jest nowa inwestycja, a tym samym nowy dział produkcyjny oparty o automatyczną linie produkcyjną. W związku z tym na nowo tworzone stanowisko poszukujemy:

Kierownik Produkcji - FMCGMiejsce pracy: Kalisz
Twój zakres obowiązków:
  • Bieżący nadzór nad terminową realizacją zleceń produkcyjnych;
  • Dbałość o pełne rozliczenie zleceń produkcyjnych oraz prowadzenie dokumentacji procesowej;
  • Zapewnienie przestrzegania technologii produkcji w celu utrzymania standardu jakości produktów;
  • Organizacja oraz nadzór nad pracą podległych pracowników;
  • Przygotowanie propozycji nowych rozwiązań techniczno-organizacyjnych;
  • Bieżący nadzór nad sprawnym i bezawaryjnym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń;
  • Dbałość o przestrzeganie standardów jakości oraz utrzymanie w czystości maszyn, urządzeń produkcyjnych, środków transportu wewnętrznego i pomieszczeń produkcyjnych w podległym obszarze.

Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (Technologia Żywności, Zarządzanie Produkcją, pokrewne);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2- jest wymogiem koniecznym;
  • Doświadczenie min. 3 lata związane z zarządzaniem zespołem w obszarach produkcji;
  • Mile widziane doświadczenie z branży FMCG lub produkcji żywności;
  • Znajomość metod i technik zarządzania produkcją;
  • Znajomość specyfiki eksploatacji maszyn i urządzeń linii technologicznej i przepisów BHP;
  • Nastawienie na współpracę i orientacja na cele;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i samodzielność w działaniu;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz organizacyjne.

Pracodawca oferuje:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia roczna;
  • Samochód służbowy;
  • Udział w projekcie wdrażania nowoczesnych metod zarządzania i produkcji w zakładzie;
  • Stabilną pracę w dobrej i przyjaznej atmosferze;
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej w wewnętrznych strukturach organizacji;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.