Kierownik Produkcji (branża stalowa)

Moltton

Bytom, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Bytom

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad bieżącą produkcją i efektywne zarządzanie pracą podległego zespołu,
  • Dbałość o prawidłowy przebieg procesu produkcyjnego na podległym obszarze zgodnie z założonym planem produkcji,
  • Wdrażanie działań mających na celu optymalizację procesu produkcji oraz kosztów,
  • Rozwiązywanie problemów dotyczących produkcji,
  • Opracowywanie i wdrażanie KPI,
  • Przygotowywanie raportów,
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników,
  • Dbałość o przestrzeganie zasad BHP oraz procedur związanych z jakością.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie z branży stalowej lub/i automotive,
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (min. B1),
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym MS Excel,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Umiejętność motywowania zespołu,
  • Znajomość metodologii Lean Manufacturing / Lean Management,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • Prawo jazdy kat. B.

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pakiet benefitów.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton