Kierownik Produkcji (betonów sprężonych i żelbetowych)

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Oferta pracy dla osób, które chcą rozwijać się w zarządzaniu produkcją, posiadających doświadczenie w branży budowlanej.

Informacje o kliencie

Aktualnie dla naszego Klienta, organizacji posiadającej sieć zakładów produkujących prefabrykaty betonowe na terenie Polski poszukujemy mających inicjatywę w codziennym działaniu Kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: północna część aglomeracji poznańskiej

Opis stanowiska

  • Zarządzanie procesem produkcyjnym i odpowiedzialność za zapewnienie ciągłości produkcji,
  • Opracowywanie planów produkcyjnych i koordynowanie ich realizacji ze szczególnym uwzględnieniem terminowości i jakości,
  • Rozliczanie produkcji, analiza wydajności, odpadu oraz zużycia materiałów produkcyjnych,
  • Planowanie i nadzorowanie prac remontowych,
  • Nadzorowanie zamówień na zakupy materiałowe i zakupy części zamiennych,
  • Bieżąca analiza i kontrola kosztów podległego działu oraz dbałość o efektywność kosztową,
  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej wykonanych elementów,
  • Ścisła współpraca z służbami utrzymania ruchu oraz pionem technologii w celu zapewnienia ciągłości wysokiej jakości produkcji oraz optymalizacji procesów.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Inż. Budowy),
  • Doświadczenie w branży budowlanej, umiejętność czytania i praktycznego wykorzystania dokumentacji technicznej,
  • Praktyczna umiejętność planowania i harmonogramowania,
  • Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem i motywowania pracowników,
  • Rzetelne i terminowe wywiązywanie się z postawionych zadań,
  • Pro aktywne podejście do wyzwań, nowych projektów,
  • Mile widziane uprawnienia budowlane.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy,
  • System szkoleń rozwojowych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem w swojej branży na rynku.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page