Oferta wyróżniona

Kierownik Procesów

Ameryka, k. Olsztynek, świętokrzyskie

Fiege Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Witaj w FIEGE!

Grupa FIEGE jest jednym z największych dostawców zintegrowanych usług logistycznych w Europie. W Polsce jesteśmy obecni od ponad 20 lat, a z naszych innowacyjnych rozwiązań korzystają znane, europejskie i światowe marki z branży modowej, motoryzacyjnej, farmaceutycznej i dóbr konsumenckich.

Do naszego zespołu w Ameryce k. Olsztynka poszukujemy osoby na stanowisko:

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (praca w systemie zmianowym, 5 dni w tygodniu),
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i kwalifikacji,
  • bezpłatną prywatą opiekę medyczną oraz możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie do obiadów w naszej kantynie,
  • kartę sportową/kartę kulturalną/dofinansowanie do przedszkola – Ty wybierasz, bo nie wszyscy lubimy to samo,
  • programy rozwojowe,
  • docelowo zorganizowany transport do i z miejsca pracy.

Do głównych zadań będzie należało m.in.:

  • zarządzanie zespołem inżynierów procesu,
  • czynna współpraca z działem operacyjnym w celu osiągnięcia celów dotyczących wydajności, obniżenia kosztów, eliminowania błędów i zapewnienia wysokich standardów obsługi klienta,
  • wspieranie pionu operacyjnego w organizowaniu, doskonaleniu, optymalizacji i zarządzaniu procesami logistycznymi zachodzącymi na terenie Centrum Dystrybucyjnego,
  • ciągłe doskonalenie wyników KPI poprzez wprowadzanie i rozwijanie metodologii Lean Management,
  • nadzór nad przygotowywaniem i aktualizacją instrukcji stanowiskowych, procesowych i bezpieczeństwa,
  • zarządzanie projektami.

Wymagania

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne np. inżynieria produkcji, mechatronika itp.),
  • 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku zdobyte w firmach produkcyjnych i/lub logistycznych (mile widziane na stanowisku Technologa),
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • znajomość języka angielskiego (min. poziom B2),
  • znajomość Lean Management, Six Sigma, 5S,
  • wiedza z zakresu standaryzacji i ergonomii pracy.

Na polskim rynku Grupa FIEGE obecna jest od 1997 roku dostarczając rozwiązania... logistyczne dla różnych branż m.in. spożywczej, przemysłowej, motoryzacyjnej, oponiarskiej, farmaceutycznej, sprzedaży detalicznej, chemii gospodarczej oraz FMCG.

Domeną firmy jest dostarczanie klientom zintegrowanych, innowacyjnych rozwiązań logistycznych, a także skuteczne i optymalne kosztowo zarządzanie łańcuchem dostaw w oparciu o najnowocześniejsze systemy informatyczne.
Działalność Fiege obejmuje wszystkie segmenty łańcucha dostaw. Fiege oferuje kompleksową usługę transportową i dystrybucyjną dostarczając towary do wszystkich kanałów dystrybucyjnych: sieci supermarketów, hurtowni, punktów sprzedaży detalicznej i odbiorców indywidualnych.

Zaprojektowane przez Fiege usługi mają na celu obniżenie kosztów, umożliwiając naszym Klientom skupienie się na ich podstawowej działalności.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Inżynieria , Praca Kadra zarządzająca , Praca Logistyka , Praca Grafika / Projektowanie , Praca Inne