Kierownik Planowania Sieci Światłowodowej

Cyclad Sp. z o.o.

-, zagranica

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: -

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Zakres obowiązków:
• Koordynacja/zarządzanie budową linii światłowodowej
• Planowanie budżetu
• Kontakt lokalnymi władzami

Wymagania:
• Doświadczenie z projektami światłowodowymi (FTTx)
• Podstawy pasywnego planowania sieci
• Doświadczenie z systemami planowania opartego na GIS i nowoczesną infrastrukturą informatyczną, idealnie ’net Design’ z TKI i QGIS (Open Source).
• Doświadczenie w tworzeniu planów strukturalnych, zatwierdzania i realizacji
• Doświadczenie w wyborze i wymiarowaniu pasywnych materiałów FttX (pustych rur, dystrybutorów, przewodów itp.), również z uwzględnieniem różnych wytycznych dotyczących transportu i dokumentacji
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację i polskiego/lub angielskiego
• Gotowość do podróżowania (praca na kontraktach, jeden kontrakt będzie trwał do 12 miesięcy)

Mile widziane:
• Doświadczenie w zarządzaniu projektami

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Rozwój zawodowy
• Elastyczne godziny pracy
• Pokrycie kosztów zakwaterowania
• Samochód służbowy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.