Opis stanowiska pracy

• aktywne i efektywne pozyskiwanie klientów indywidualnych oraz z sektora mikro,
• nadzór nad realizacją wyznaczonych planów sprzedażowych,
• terminowe raportowanie wyników sprzedażowych,
• zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów Banku,
• budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z Klientami,
• zarządzanie podległą placówką oraz zarządzanie zespołem sprzedażowym,
• aktywne wsparcie i motywowanie pracowników,
• kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku.

Wymagania

• wykształcenie wyższe
• minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych,
• minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym,
• bardzo dobra znajomość produktów bankowych oraz lokalnego rynku,
• dobra znajomość
• zdolności analityczne,
• nastawienie na realizację celów,
• umiejętność zarządzania zespołem,
• komunikatywność oraz umiejętność budowania relacji biznesowych,
• bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu,
• umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• szkolenia wstępne organizowane przez Bank,
• intensywny rozwój zawodowy i w zakresie umiejętności menedżerskich,
• atrakcyjne wynagrodzenie złożone ze stałej miesięcznej podstawy oraz prowizji, której wysokość uzależniona od wielkości sprzedaży zrealizowanej przez prowadzoną Placówkę.

Prezentacja firmy

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny i jedna z najbardziej nowocz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Bankowość