Kierownik Osiedlowego Domu Kultury „Słońce”

Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa Winogrady

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Winogrady” w Poznaniu

Os. Przyjaźni 125 B, 61-686 Poznań

zatrudni pracownika na stanowisko:

w pełnym wymiarze czasu pracy

Zakres podstawowych czynności

  • przygotowywanie i organizacja zajęć kulturalnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych;
  • prowadzenie wybranej przez siebie sekcji w oparciu o dostępną ofertę Domu Kultury;
  • przygotowanie i prowadzenie działań promocyjnych z wykorzystaniem dostępnych mediów społecznościowych;
  • obsługa strony internetowej;
  • wykonywanie projektów graficznych (plakaty, ulotki, foldery);
  • obsługa kasy fiskalnej.

Wymagane:

  • wykształcenie wyższe;
  • znajomość obsługi komputera w tym programów graficznych i pakietu MS Office;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • umiejętności organizacyjne oraz kreatywność;
  • mile widziany ukończony kurs na wychowawcę wypoczynku.

Oferujemy:

  • miejsce pracy: Poznań – Osiedle Przyjaźni,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Zgłoszenia /list motywacyjny, C.V./ należy przesłać do dnia: 17.03.2023r.  za pomocą przycisku "aplikuj".

Spółdzielnia zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o zamieszczenie w dostarczonych lub przesłanych zgłoszeniach poniższej klauzuli. Zgłoszenia niezawierające tej klauzuli nie będą mogły być przez nas rozpatrywane i będziemy zobligowani do ich usunięcia lub zniszczenia.

Prezentacja firmy

Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa "Winogrady" w Poznaniu <br/>Osiedle... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Reklama / Komunikacja