TNT Express Worldwide
TNT Express jest częścią międzynarodowej grupy FedEx i jest jedną z największych firm kurierskich świata. Każdego dnia transportuje milion przesyłek: dokumentów, paczek, frachtów. Firma zarządza lotniczą i drogową siecią transportową w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, w regionie Azji i Pacyfiku
oraz w obu Amerykach.
W 2015 TNT wypracowało 6,9 mld € przychodu.
TNT Express poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierownik Operacyjny

Miejsce pracy: Poznań

GŁÓWNE ZADANIA:

  • zarządzanie procesami operacyjnymi (magazyn oraz sieć kurierska) poprzez dostarczenie odpowiednich struktur zapewniających wdrożenie planów biznesowych
  • efektywne planowanie i zarządzanie zasobami ludzkimi, dostawcami i dostępnym sprzętem w celu osiągania i podwyższania poziomu obsługi oraz zapewnienia doskonałych usług klientom
  • zarządzanie pracownikami w podległym zespole (rekrutacja, motywowanie, ocena pracy, rozwój kompetencji)
  • monitorowanie wskaźników jakości oraz stałe doskonalenie wydajności i efektywności pracy
  • wdrażanie standardów i działań mających na celu poprawę jakości oferowanego serwisu oraz poziomu satysfakcji klienta
  • optymalizacja poziomu kosztów operacyjnych w Oddziale
  • zapewnienie przestrzegania obowiązujących procedur oraz zasad BHP
  • sporządzanie analiz i raportów dotyczących zarządzanych procesów operacyjnych

OCZEKUJEMY:

  • min. 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym w pracy o podobnym charakterze
  • bardzo dobrej znajomości procesów operacyjnych i powiązanych technologii
  • wykształcenia wyższego
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • bardzo dobrej znajomości MS Office
  • umiejętności efektywnego zarządzania zespołem i wynikami
  • umiejętności skutecznego planowania i organizacji pracy
  • zdolności pracy pod presją czasu w dynamicznym środowisku

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • pracę w dynamicznym zespole w międzynarodowej Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, należącej do liderów w branży
  • możliwość pracy z zaawansowanymi, magazynowymi rozwiązaniami technicznymi
  • Kompleksowe wdrożenie, profesjonalne szkolenia oraz możliwości rozwoju zawodowego
  • pozytywną atmosferę pracy
  • prywatną opiekę medyczną, MultiBenefit oraz ubezpieczenie na życie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.