Kierownik obszaru produkcyjnego

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w okolicy Środy Śląskiej szukamy osoby na stanowisko

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży Automotive zlokalizowana w okolicy Środy Śląskiej.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie podległym obszarem produkcyjnym
  • Zarządzanie ok. 50 osobowym zespołem, szkolenie i rozwój zespołu
  • Realizacja planu produkcji zgodnie z wymaganiami, zapewnienie ciągłości i wydajności produkcji
  • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych, optymalizacja i ciągłe doskonalenie procesów w celu osiągnięcia założonych celów
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy
  • Udział w procesie planowania, wdrożenia i zatwierdzania wyrobów przez klienta.
  • Uczestnictwo oraz wsparcie w realizacji audytów wewnętrznych/ zewnętrznych oraz klienta.
  • Nadzór nad budżetem

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 4-5 letnie doświadczenie w firmie produkcyjnej w tym min. 2-3 lata na stanowisku liderskim/ kierowniczym
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Znajomość narzędzi Lean Management
  • Odpowiedzialność, sumienność, samodzielność w działaniu
  • Znajomość narzędzi jakościowych
  • Mile widziana znajomość SAP
  • Bardzo dobra organizacja pracy, rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Bardzo przyjazne i innowacyjne środowisko pracy
  • Work life - balance
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje i możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Pakiet benefitów ( m.in premia roczna, dofinansowanie do posiłków, karta Sodexo, opieka medyczna
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Pakiet benefitów
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page